| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Daragus-Kolosy |
| Technika: | X2 |
| Év: | -2002 |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd az 54165-ös mappában! |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20203 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Daragus-Kolosy |
| Technika: | X2 |
| Év: | -2002 |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd az 54165-ös mappában! |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20203 |
| Gyűjtő: | PL |