| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Budapest |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 133 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | azóta már elbontott piarista ház |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20198 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Budapest |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 133 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | azóta már elbontott piarista ház |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20198 |
| Gyűjtő: | PL |