| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Áldott ünnepeket! |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Miskolc, Deszkatemplom duplum |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20177 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Áldott ünnepeket! |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Miskolc, Deszkatemplom duplum |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20177 |
| Gyűjtő: | PL |