| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Tokaj |
| Technika: | |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 05/14 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20165 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Tokaj |
| Technika: | |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 05/14 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20165 |
| Gyűjtő: | PL |