| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (Deák Ferenc utca) |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 147 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Hódmezővásárhely |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20143 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (Deák Ferenc utca) |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 147 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Hódmezővásárhely |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20143 |
| Gyűjtő: | PL |