| Művész: | HORVÁTH Hermina |
| Ország: | HUN (BEL) |
| Név vagy felirat: | (a Jó Pásztor) |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 140 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20064 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HORVÁTH Hermina |
| Ország: | HUN (BEL) |
| Név vagy felirat: | (a Jó Pásztor) |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 140 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20064 |
| Gyűjtő: | PL |