| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Szenes János |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 245 (245) |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40099 |
| ID (link): | 2000 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Szenes János |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 245 (245) |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40099 |
| ID (link): | 2000 |
| Gyűjtő: | PL |