| Művész: | HAJÓS Éva |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Réthy I. |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 87 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 13527 |
| ID (link): | 19963 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HAJÓS Éva |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Réthy I. |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 87 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 13527 |
| ID (link): | 19963 |
| Gyűjtő: | PL |