| Művész: | HAJÓS Éva |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK 1973 Hajós Éva |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 128 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 21553 |
| ID (link): | 19954 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HAJÓS Éva |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK 1973 Hajós Éva |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 128 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 21553 |
| ID (link): | 19954 |
| Gyűjtő: | PL |