| Művész: | GYULAI Líviusz |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Exlibris 1973 Jan Rhebergen |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1973 v. 1974 |
| Leltári szám: | 26210 |
| ID (link): | 19947 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | GYULAI Líviusz |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Exlibris 1973 Jan Rhebergen |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1973 v. 1974 |
| Leltári szám: | 26210 |
| ID (link): | 19947 |
| Gyűjtő: | PL |