| Művész: | GY. SZABÓ Béla |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Aurel Ciupe |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 5102 |
| ID (link): | 19899 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | GY. SZABÓ Béla |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Aurel Ciupe |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 5102 |
| ID (link): | 19899 |
| Gyűjtő: | PL |