| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Roland könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 251 (251) |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40094 |
| ID (link): | 1989 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Roland könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 251 (251) |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40094 |
| ID (link): | 1989 |
| Gyűjtő: | PL |