| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Roberta könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 205 (186) |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40042 |
| ID (link): | 1987 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Roberta könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 205 (186) |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40042 |
| ID (link): | 1987 |
| Gyűjtő: | PL |