| Művész: | GÁCSI Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Dr. Kertész D. |
| Technika: | X |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Kertész Dénes] |
| Leltári szám: | 1773 |
| ID (link): | 19776 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | GÁCSI Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Dr. Kertész D. |
| Technika: | X |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Kertész Dénes] |
| Leltári szám: | 1773 |
| ID (link): | 19776 |
| Gyűjtő: | PL |