| Művész: | CSURGÓI Máté Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (pipacsok) |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 153 mm |
| Szélesség: | 98 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | 1. verzió (pipacs tömörebb) |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 19568 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | CSURGÓI Máté Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (pipacsok) |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 153 mm |
| Szélesség: | 98 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | 1. verzió (pipacs tömörebb) |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 19568 |
| Gyűjtő: | PL |