| Művész: | CSONT István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris PF ’76 Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7662 |
| ID (link): | 19566 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | CSONT István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris PF ’76 Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7662 |
| ID (link): | 19566 |
| Gyűjtő: | PL |