| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Tutor Michael archangel Csiby 1959-1999 ex libris KBK |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 314 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 19538 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Tutor Michael archangel Csiby 1959-1999 ex libris KBK |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 314 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 19538 |
| Gyűjtő: | PL |