| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Rajeczky Benjamin |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 210 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 19530 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Rajeczky Benjamin |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 210 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 19530 |
| Gyűjtő: | PL |