| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kuksi könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 204 (185) |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40049 |
| ID (link): | 1929 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kuksi könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 204 (185) |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40049 |
| ID (link): | 1929 |
| Gyűjtő: | PL |