| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Medgyessy Ferenc Emlékmúzeum |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 807 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 102 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 37002 |
| ID (link): | 19156 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Medgyessy Ferenc Emlékmúzeum |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 807 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 102 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 37002 |
| ID (link): | 19156 |
| Gyűjtő: | PL |