| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | In memoriam Várkonyi Károly |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 1048 |
| Év: | 2007 |
| Magasság: | 129 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 33195 |
| ID (link): | 19051 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | In memoriam Várkonyi Károly |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 1048 |
| Év: | 2007 |
| Magasság: | 129 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 33195 |
| ID (link): | 19051 |
| Gyűjtő: | PL |