| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kékesi László |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 250 (250) |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Szent László |
| Leltári szám: | 40068 |
| ID (link): | 1903 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kékesi László |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 250 (250) |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Szent László |
| Leltári szám: | 40068 |
| ID (link): | 1903 |
| Gyűjtő: | PL |