| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris Hajdúsági Múzeum |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 112 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 5047 |
| ID (link): | 19011 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris Hajdúsági Múzeum |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 112 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 5047 |
| ID (link): | 19011 |
| Gyűjtő: | PL |