| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex lib ris Hajdúböszörmény Óvónőképző Intézet |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 128 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 145 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 30479 |
| ID (link): | 19009 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex lib ris Hajdúböszörmény Óvónőképző Intézet |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 128 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 145 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 30479 |
| ID (link): | 19009 |
| Gyűjtő: | PL |