| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Molnár János ex libris |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 1243 |
| Év: | 2015 |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 148 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 37003 |
| ID (link): | 18915 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Molnár János ex libris |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 1243 |
| Év: | 2015 |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 148 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 37003 |
| ID (link): | 18915 |
| Gyűjtő: | PL |