| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | In memoriam Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 1992 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 249 |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40090 |
| ID (link): | 1884 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | In memoriam Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 1992 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 249 |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40090 |
| ID (link): | 1884 |
| Gyűjtő: | PL |