| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Ady Endre 1877-1919 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 224 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 5046 |
| ID (link): | 18781 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SZILÁGYI Imre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Ady Endre 1877-1919 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 224 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 5046 |
| ID (link): | 18781 |
| Gyűjtő: | PL |