| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris H. Joonuks |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 161 (143) |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Helmut Joonuks] |
| Leltári szám: | 11438 |
| ID (link): | 1870 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris H. Joonuks |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 161 (143) |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Helmut Joonuks] |
| Leltári szám: | 11438 |
| ID (link): | 1870 |
| Gyűjtő: | PL |