| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | V. Tarrés ex libris |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 47 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40667 |
| ID (link): | 18665 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | V. Tarrés ex libris |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 47 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40667 |
| ID (link): | 18665 |
| Gyűjtő: | PL |