| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Buzsák |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 71a |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 152 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | nincs az alkotásjegyzékben! |
| Leltári szám: | 40644 |
| ID (link): | 18664 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Buzsák |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 71a |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 152 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | nincs az alkotásjegyzékben! |
| Leltári szám: | 40644 |
| ID (link): | 18664 |
| Gyűjtő: | PL |