| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Tikvicki |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9737 |
| ID (link): | 18660 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Tikvicki |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9737 |
| ID (link): | 18660 |
| Gyűjtő: | PL |