| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Gergő könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 208 (189) |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40045 |
| ID (link): | 1866 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Gergő könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 208 (189) |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40045 |
| ID (link): | 1866 |
| Gyűjtő: | PL |