| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Szentesi Flórián Pécs |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 116 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 14214 |
| ID (link): | 18656 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Szentesi Flórián Pécs |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 116 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 14214 |
| ID (link): | 18656 |
| Gyűjtő: | PL |