| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1229-1979 Kamnik |
| Technika: | X3/2 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 137 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | op. 189-192 közül valamelyik |
| Leltári szám: | 40631 |
| ID (link): | 18631 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1229-1979 Kamnik |
| Technika: | X3/2 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 137 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | op. 189-192 közül valamelyik |
| Leltári szám: | 40631 |
| ID (link): | 18631 |
| Gyűjtő: | PL |