| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Erzsi könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 234 (234) |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Villon |
| Leltári szám: | 40130 |
| ID (link): | 1861 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Erzsi könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 234 (234) |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Villon |
| Leltári szám: | 40130 |
| ID (link): | 1861 |
| Gyűjtő: | PL |