| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Enrique Sáez Fernández Casariego |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 46 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40662 |
| ID (link): | 18600 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Enrique Sáez Fernández Casariego |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 46 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40662 |
| ID (link): | 18600 |
| Gyűjtő: | PL |