| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Bánóczy Jolán ex libris medicinalis |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 48 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 71 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40664 |
| ID (link): | 18598 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Bánóczy Jolán ex libris medicinalis |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 48 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 71 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40664 |
| ID (link): | 18598 |
| Gyűjtő: | PL |