| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Csizmadiáné könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 73 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 133 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40648 |
| ID (link): | 18595 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Csizmadiáné könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 73 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 133 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40648 |
| ID (link): | 18595 |
| Gyűjtő: | PL |