| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Csillagvár |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 77 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 151 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 40643 |
| ID (link): | 18594 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Csillagvár |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 77 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 151 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 40643 |
| ID (link): | 18594 |
| Gyűjtő: | PL |