| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | A Tapolcai Gyermekkönyvtár könyveiből |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 121 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 89 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40671 |
| ID (link): | 18570 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | A Tapolcai Gyermekkönyvtár könyveiből |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 121 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 89 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40671 |
| ID (link): | 18570 |
| Gyűjtő: | PL |