| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Mayer József |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 174 (156) |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 14678 |
| ID (link): | 1842 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Mayer József |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 174 (156) |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 14678 |
| ID (link): | 1842 |
| Gyűjtő: | PL |