| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Hazai Tibor |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 186 (167) |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 40213 |
| ID (link): | 1831 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Hazai Tibor |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 186 (167) |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 40213 |
| ID (link): | 1831 |
| Gyűjtő: | PL |