| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Gombos L. |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 192 (173) |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40149 |
| ID (link): | 1818 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Gombos L. |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 192 (173) |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40149 |
| ID (link): | 1818 |
| Gyűjtő: | PL |