| Művész: | MOSKÁL Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Norbert Lippóczy |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 106 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 27778 |
| Leltári szám: | 40808 |
| ID (link): | 18178 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MOSKÁL Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Norbert Lippóczy |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 106 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 27778 |
| Leltári szám: | 40808 |
| ID (link): | 18178 |
| Gyűjtő: | PL |