| Művész: | MOSKÁL Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Illyés S. László ex libris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 153 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 64 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40791 |
| ID (link): | 18085 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MOSKÁL Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Illyés S. László ex libris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 153 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 64 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40791 |
| ID (link): | 18085 |
| Gyűjtő: | PL |