| Művész: | MOSKÁL Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Illyés S. László |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 66 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40785 |
| ID (link): | 18084 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MOSKÁL Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Illyés S. László |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 66 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40785 |
| ID (link): | 18084 |
| Gyűjtő: | PL |