| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Detti könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 211 (192) |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40048 |
| ID (link): | 1806 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Detti könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 211 (192) |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40048 |
| ID (link): | 1806 |
| Gyűjtő: | PL |