| Művész: | MOSKÁL Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Dr. Illyés S. László |
| Technika: | X2/3 |
| Opusz szám: | op. 101 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Szín: | 3színes |
| Leltári szám: | 7312 |
| ID (link): | 18035 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MOSKÁL Tibor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Dr. Illyés S. László |
| Technika: | X2/3 |
| Opusz szám: | op. 101 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Szín: | 3színes |
| Leltári szám: | 7312 |
| ID (link): | 18035 |
| Gyűjtő: | PL |