| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dedi könyve |
| Technika: | [X3] |
| Opusz szám: | op. 233 (233) |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | op. 213 van ráírva |
| Leltári szám: | 40110 |
| ID (link): | 1803 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dedi könyve |
| Technika: | [X3] |
| Opusz szám: | op. 233 (233) |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | op. 213 van ráírva |
| Leltári szám: | 40110 |
| ID (link): | 1803 |
| Gyűjtő: | PL |