| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Br. Harruckern János György |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 159 (141) |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 133 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40211 |
| ID (link): | 1793 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÉKESI László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Br. Harruckern János György |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 159 (141) |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 133 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40211 |
| ID (link): | 1793 |
| Gyűjtő: | PL |